KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12422197
nr 1242 2197
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, "Vicke Andrén", 1918, signerad. Motivet: 19,8x29,5 cm, löst blad
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:04:48
17/3 21:41:53
18 mar
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn